De One en Only
BraassemerBukkersgat Marathon
MARATHON EN ESTAFETTE-MARATHON

14 september 2024

 

 



De Deelnemers

De volgende personen hebben ingeschreven voor de hele marathon (individueel):

Ron van Lammeren uit Ter Aar is de eerste uitdager.
Louis Hufkens uit Grobbendonk (België) gaat voor de 14e maal van start

Komt Dennis weer voor de 21e keer?

De volgende 110 teams (volgorde van achternaam captain) hebben zich ingeschreven voor de estafette-marathon:

(de inschrijving stopt bij 125 teams)

Voornaam tv Achternaam Teamnaam Naam 1 Naam 2 Naam 3 Naam 4 E-mailadres
Huub Akerboom Alaaf, de Raad van 4 Huub Akerboom  Lars van Klink  Rick Loos  Tom Loos  pienie67@gmail.com
Jeff Akerboom Holex 2 Jeff Akerboom  Arnold Spros  Ronald Uitermark  Brian Spruit  jeff.akerboom@holex.com
Sanne Akerboom NNB Nikki Linda Suus Britt sanne_sanne45@hotmail.com
John Bakker De dorstige doorlopers John Bakker  Richard van der Meijs  Bob Brussee  Lex van der Geest  johnbakker91@hotmail.com
Ronald Bakker Joost mag het weten Robert Hoogenboom Roel Hoogenboom Joost Ouwerkerk Ronald Bakker rambakker@gmail.com
Shila Bakker Feestende tijgers Shila Bakker  Renee de Jong  Femke de Jong  Lieke van Rijn  shila.b96@live.nl
Mark Barzilay De achterbuurtjes Mark Barzilay  Edwin Klein  Demien Broekhuis  Hard loper vier  barzilay@gmail.com
Annyck Bentvelsen He, daar is kakker Annyck Bentvelsen  Esmee Bogaard  Jessy van der Hoorn  Fenna Kramer  annyck.bentvelsen@hotmail.com
Arjan van den Berg Oranje comité Max Reinders Teus Koek Jan van der Meer Arjan van den Berg arjanvandenberg90@gmail.com
Sabine van Berkel Plezier Peloton Sabine van Berkel  Milou Kerkvliet  Anouk van Klink  Yvonne van Klink  sjvanberkel@gmail.com
Tamara Blom Naar Buiten zonder Tamara Joyce van Zanten  Carmen van Berkel  Joyce Dreef  Chantal Spaans  naarbuitenmettamara@gmail.com
Tamara Blom Naar Buiten met Tamara Mariska Straver  Tamara Blom  Ilona Bouwmeester  Lenny van Rossum  naarbuitenmettamara@gmail.com
Wim Brand Hier voor het bier Wim Brand  Eva Mourits  Jop Könst  Stan Berends  wim@broodje.pizza
Alies Brandjes Nogeenrondje Alies Brandjes Ilona Bisschop Daphne de Boer Lisette van Elk alies.brandjes@gmail.com
Anja van der Breggen Komt nog!! Jorg van der Breggen  Joyce Zwetsloot  Marloes Witteman  Anja van Breggen  fam.vd.breggen@outlook.com
Sanne Brugman Racevarkens Rudy Heemskerk  Stijn de Heus  Daan de Jong  Sanne Brugman  sannebrug57@gmail.com
Olav van Buuren De dobbertjes Olav van Buuren  Sari van Teijlingen  Brian Bor  Werner van Leeuwen  olav-92@hotmail.com
Belinda Cassaigne Hofdames Lydia Zeilemaker  Elsbeth Zeilemaker  Eus Wesselman  Belinda Cassaigne  belinda@cassaigne.com
Michelle Colijn De nieuwkomers Dirk van Rijn  Michelle Colijn  To be continued To be continued michelle_colijn@hotmail.com
Leander van Diggelen BrandweerRoelofarendsveen Leander van Diggelen Joep Jonkman Thomas Akerboom Raymond van de Noulant leandervandiggelen@quicknet.nl
Anita Dirks-Mulder Miniminies Anita Dirks  Monique Beemsterboer  Els Wiegel  Jeanette Vink  anitadirksmulder@gmail.com
Aad Droogh Team Elvis Aad Droogh  Mark Hogenboom  Bas van Beelen  Michiel van Rhoon  aaddroogh@hotmail.com
Maurits van Drunen Kermisklanten Maurits van Drunen  Edwin van Gent  Richard Hoep  Peter Veldhuijsen  mauritsvdrunen@hotmail.com
Maurits van Drunen Calypso girls Carola van Tol  Iris van der Meer  Nancy Kenter  Astrid van Tol  mauritsvdrunen@hotmail.com
Gerben Ganzevles Doorzakkers Frank Bisschop  Lucas Bisschop  Jeroen de Jong  Freek Ganzevles  gerbengans@gmail.com
Gerben Ganzevles Polonaise renners Gerben Ganzevles  Bob vd Pouwkraan  Jasper Klerks Imke Valent  gerbengans@gmail.com
Jeroen van der Geest Husseltje Jeroen van der Geest Jeroen van der Geest Jeroen van der Geest Jeroen van der Geest jeroen@bpmi.ch
Jim van der Geest *Nog te bedenken* Jim van der Geest  Natasja van der Meer  Rik van der Geest  Fabienne Verdel  jimvdg3@hotmail.nl
Chris van Goozen Boys of summer Ronald Stouten Rick Disseldorp Klaas uit den Boogaard Chris van Goozen chrisvgoozen@hotmail.com
Lisanne Gortzak Team Genietosss Lisanne Gortzak  Dennis van Veen  Ike van Velzen  Nnb lisannegortzak@hotmail.com
Martijn van Graas Red t net 9th edition Marcel Loos  Arnold Hogerhuis  Martijn van Graas  Norbert van Veen  martijn-marian@hotmail.com
Joep Heijstek Volgt nog! Joep Heijstek  Sven van Berkel  Martijn Enthoven  Bas van der Laan  joepheijstek3@gmail.com
Reno van Heiningen De Echte Clubbers Reno van Heiningen  Joey Lauhouh  Roel Olyerhoek  Fleur van Houten  renovh.4@gmail.com
Rob Hogenboom N.N.B Rob Hogenboom  Martin Hogenboom  Ton Oomen  Rick van Heiningen  rob-gemma@ziggo.nl
Michel den Hollander De Vliegende Hollanders Michel den Hollander  Daymian Straathof  Rhawi Straathof  Norbert Roodhorst  mdenhollandermdv@hotmail.com
Colinda van Hoorn Nader op te geven Colinda van Hoorn  Nader op te geven Nader op te geven Nader op te geven colindavanhoorn@kpnplanet.nl
Inge van der Hoorn Tante Jo Karin Legemate Magda van der Hoorn Patrick van der Hoorn Wilfred van der Hoorn ingevanderhoorn@hotmail.com
Kees van der Hoorn De groffies Aad van Egmond  Lex Hoogenboom  Renske Akerboom  Kees van der Hoorn  kvanderhoorn@hotmail.com
Jan van Iterson Walking stones Jan van Iterson  Sascha v Veldhuizen  Arjan Roodhorst  John Schrijvers  jan@famvaniterson.nl
Sjors de Jong Het Wroetende Vingertje Sjors de Jong  Sander Huigsloot  Maikel van Scheppingen  Joris van der Zwet  sjorsdejong_1994@hotmail.com
Peter van der Kamp De Veenkruipers Peter van der Kamp  Tim Castelein  Frank de Koning  Maarten Klein  p.vanderkamp@casema.nl
Ralph van der Kamp De Stichting Ralph van der Kamp  Maarten van der Meer  Jan van Rooden  Timo Bongers  kampie007@hotmail.com
Marieke Kennis De Bloemetjesgordijnen Marieke Kennis  Miranda de Wit  Leonie van Zoen  Chantal van der Meer  kennisko@ziggo.nl
Jorg Kerkvliet Stoompie Next Alex de Jong Kevin Disseldorp Joop Jonkman Jorg Kerkvliet jorgkerkvliet@gmail.com
Wendy Kettenis Club Confidence - team 3 Wendy Kettenis  Raimon van Diemen  Debby van den Haak  Tom Hartman  wendykettenis@hotmail.com
Daniëlle Kiele De raad van M Saskia Zwetsloot  Marion Wubben  Priscilla Kennis  Daniëlle Kiele  daankiele@gmail.com
Anita van Klink Kerremuspolonaise Jean Pilling Monique Spierenburg Anita van Klink Monique Spierenburg anitavanklink@hotmail.com
Hans Klink Het Kwekers Kwartet Hans Klink Marco Kuipers Ferry van Veen Sanneke Klink hans.klink@icloud.com
Léon van Klink De bukkerklauwen Mark van der Meer  Arnout Koek  Corné Wesselius  Léon van Klink  leonvanklink1983@gmail.com
Mariska van Klink Feestneuzen Cynthia van Es Margreet van Vliet Fien Akerboom Mariska van Klink w.vanklink@casema.nl
Wilfred van Klink Alaaf Menno  Jeroen  Leon  Wilfred  info@klinkendewerken.nl
Mark van de Kooy Carnavalbukkers Mark van de Kooy  Danny de Jong  Sjak van Mer  Bert van de Merwe  mvdkooy78@gmail.com
Bart van der Pouw Kraan De 4 Kermis-prinsen Leo Turk Rick Wessels Niels Boer Bart van der Pouw Kraan bartvdpouwkraan@gmail.com
Nils Kruiniger Makelaardij Punthuis & Co Nils Kruiniger  Cuba van Ruiten  Jelmer Hogenboom  Roel Hogenboom  nils.kruiniger@gmail.com
Hans Loos Holex 1 Martien Lek  Daan Lieverse  John Rodewijk  Hans Loos  hansl@casema.nl
Danielle van der Meer Met je ster in de air 2 Denise de Jong Wilan van der Meer Danielle van der Meer vraagteken danielle@keurslagerijvandermeer.nl
Ed van der Meer TupenTeKort Rene Goddijn  Rob Vis  Richard Kroesse  Marcel Hogenboom  ed.van.der.meer@gmail.com
Fleur van der Meer Gen Z, die bukt nie Iris Hogenboom  Doortje Romero Fuster Marloes Straathof  Fleur van der Meer  fleur.vandermeer@hotmail.com
Harriët van der Meer Kip Karnaval 2 Judith van der Meer  Robert Schouten  Michiel Straathof  Harriët van der Meer  harietvdmeer@gmail.com
Maud van der Meer Oester Leanne Vis  Helen van Galen  Maxime Muller  Maud van der Meer  maud_meer@hotmail.com
Sjoerd van der Meer Meerathons Sjoerd van der Meer  Luuk van der Meer  Pim van der Meer  Marloes van der Meer  samvdmeer@outlook.com
Tess van der Meer Trimclub Tess van der Meer  Mandy van den Haak  Loes Hoogenboom  Marit van der Start  tessvdmeer@gmail.com
Wout Melgers Spruitgertjes Anna Spruit Cas Hoogenboom Wout Melgers Nnb woutmelgers@gmail.com
Wim de Moor Baggerbende Paula Warmerdam  Ron Hogenboom  Peter Schouten  Wim de Moor  wdemoor56@gmail.com
Marouscha Moseman Op een Roelevaertje Marouscha Moseman  Linda Krewinkel  Dammes van der Poel  Jessica van der Meer  marouschamoseman@hotmail.com
Carin Olyerhoek De Arebeienplokkers Wilma van Rijn  Ingrid Koot  Suzy van Emmerik  Iris Haasnoot  maartenencarin@gmail.com
Richard Olyerhoek De vetpeuken (tvs) loper1 loper2 loper3 loper4 richard@olyerhoek.nl
Tim Oudshoorn Boeren, Burgers&Buitenlui Tim Oudshoorn Thomas van Brakel Joris van Klink Tim Oudshoorn timoudshoorn@icloud.com
Jeanette Overduin De alaafleaders Jeanette Overduin  Anita Middendorp  Jolanda Schouten  Yvette Heemskerk  jeanette@hccnet.nl
Sander Parlevliet Zelfde als vorig jaar Ellen van Velzen Merlijn den Boer Anderas Oszkiel Sander Parlevliet sanderparlevliet@gmail.com
Carolien van der Poel Kip Carnaval Diane Hoogenboom Carolien van der Poel Marjolein van den Beldt Eveline de Koning carolienvanderpoel@hotmail.com
Marleen Rietbroek Nnb Marleen Rietbroek Glenda Bisschop Wendy van Klink Ilse Baak m_rietbroek@hotmail.com
Viola Rietbroek De Ilse vd Poel fanclub Tamara Rietbroek  Susan Hogenboom  Nicole van Zaal  Patricia Schouten  rietbroekviola@hotmail.com
Kim van Velzen- van Rooden FC Tuindersgebak Kim van Velzen  Maaike Hogeboom  Annelies Castelein  Marlene Smok  kimvanrooden@gmail.com
Karin Rotteveel Ik zie Overall Opposuits Karin Rotteveel  Mariëlle Hoogenboom  Lucie vd Geest  Anouk Rey  karinrotteveel@hotmail.com
Tessa Schelvis Wij lopen geen polonaise Job de Jong  Carla de Jong  Marije Turk  Tessa Schelvis  tessa_schelvis@hotmail.com
Kirsten Schouten Komt later Kirsten Schouten  Marije de Koning  Kelly Opdam  Miranda Zaad  schoutenkirsten@hotmail.com
Diane Schrama Voor geen gat te vangen.. Jaco Lenten  Diane Schrama  Sophie van Dam  Jimmy Wennekers  diane@straathof.nl
Petra van der Spek Toerremolinos Mats Brilhante  Robert Schlepers  Menno Nooijen  Petra van der Spek  petra.vanderspek@outlook.com
Ruud Spruit Runaway Boys Kees Hoogenboom  Judy Spruit  Stefan van der Jagt  Ruud Spruit  ruud.spruit@hotmail.nl
Hans Straathof Lions Kaag en Braassem Seth Felix Maarten Klein Pjotr vd Marel Martijn Koek hans@straathof.nl
Wouter Tavenier De Katukkers Wouter Tavenier Jan Paul van der Horst Johan Fielmieg Alex Holten woutertavenier@ziggo.nl
Els Tijssen Wordt vervolgd Els Tijssen  Anne de Wolde  loper3 volgt loper4 volgt tijssen.els@gmail.com
Arnold van Varik Uit de klei getrokken 1 Marc de Boer  Marjolein Vet  Maaike Smit  Lisette Zuidam  arnold1960@kpnmail.nl
Arnold van Varik Uit de klei getrokken 2 Klaas Kwint  Hans Zevenhoven  Michel Mackaaij  Frank Hendriks  arnold1960@kpnmail.nl
Brett Veefkind Prins carnavalkemade Brett Veefkind  Dante Schrama  Maurits Camfferman  Daan Vessies  brettveefkind@icloud.com
Dennis van Veen Waterryck 1 Dennis van Veen  Thedor Pauw  Raymond Buren  Theo Termeulen  geadennis@kpnmail.nl
Rinke van der Veen Veense uitjes Rinke van der Veen  Marije Ester  Laura van Brummelen  Maret Leloux  rcvdveen@hotmail.com
Noa van der Veer S.W.A.T.T. Noa vd Veer  Zara Turk  Nadieh vd Heijden  Sanne Pieterse  noamarietvdveer@gmail.com
Loekie Verdel Dansende Tulpen Mariekes Yvonne Loos  Inez Timmermans  Ellis Wolken  Loekie Verdel  verdel76@hotmail.com
Tim Verdel De 4 Pinten Quinty van der Meer  Robert Verdel  Max Zoetendaal  Tim Verdel  timverdel@icloud.com
Sungi Verhaar By Opdam 1 Sungi Verhaar  Sungi Verhaar  Sungi Verhaar  Sungi Verhaar  sungiverhaar@hotmail.com
Sungi Verhaar By Opdam 2 Sungi Verhaar  Sungi Verhaar  Sungi Verhaar  Sungi Verhaar  sungiverhaar@hotmail.com
Sungi Verhaar By Opdam 3 Sungi Verhaar  Sungi Verhaar  Sungi Verhaar  Sungi Verhaar  sungiverhaar@hotmail.com
Sungi Verhaar By Opdam 4 Sungi Verhaar  Sungi Verhaar  Sungi Verhaar  Sungi Verhaar  sungiverhaar@hotmail.com
Sungi Verhaar By Opdam 5 Sungi Verhaar  Sungi Verhaar  Sungi Verhaar  Sungi Verhaar  sungiverhaar@hotmail.com
Femke Vermeij Veense carnavalknallers Femke Vermeij  Sonja vd Kooij  Jeroen Loos  Jeroen vd Kooij  nielsfem2000@hotmail.com
Perry van der Voet Perry’s Polonaise Perry van der Voet  Tom van der Zwet  Luuk van der Zwet  Jer van der Hulst  perryvandervoet@gmail.com
Gerwin Vos Loopgroep Ter aar 1 A1 A2 A3 A4 gerwinvos@casema.nl
Gerwin Vos Loopgroep Ter Aar 2 B1 B2 B3 B4 gerwinvos@casema.nl
Gerwin Vos Loopgroep Ter Aar 3 C1 C2 C3 C4 gerwinvos@casema.nl
Gert Vriend Vrienden Gert Vriend  Elsemieke Vriend  Annelotte Vriend  Maurits de Boer  gertenclaire@gmail.com
Monique Warmerdam Met je ster in de air 1 Monique Warmerdam  Karin Wubben  Kitty Versteegen  Suzan Verhaar  moniquewarmerdam@hotmail.com
Mariët Wesselman Bloemetjesgordijn Ina Brugman  Helene Molkenboer  Ida Molkenboer  Mariet Wesselman  marietwesselman@casema.nl
Joyce Willems Rennen is leuk Tino Snaterse  Sander Opdam  Natascha Opdam  Joyce Willems  jo.jo@live.nl
John Wolken Gebukt is geplukt Jos Loos  John Wolken  Jan Jansen  Piet Pieterse  johnwolken@gmail.com
Jory Zoetendaal Vaak ben je te bang Jory Zoetendaal  Frank van Velzen  Diederik de Jong  Sidney Poulissen  joryzoetendaal@live.nl
Erik Zwaan Onderweg Ruud Bakker  Rolf Driessen  Arno van der Heijden  Erik Zwaan  erikzwaan64@gmail.com
Michiel Zwetsloot Team Aadje Disco Michiel Zwetsloot  Nick Disseldorp  Kars van Ruiten  Kjell Kerkvliet  michielzwetsloot_99@hotmail.com
Thomas Zwetsloot Club-D Thomas Zwetsloot  Jakko Cats  Maarten vd Geest  Ruud Volwater  thomaszwetsloot@hotmail.com

 


Meer informatie over de organisatie en vorige evenementen:

 

Heb je vragen, stuur dan even een email naar: oneenonly@plantaris.nl

 


Klik om weer naar boven te gaan